Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki piękny przykład twórczości życiowej ''artysty''nam tu Rysio odsłonił. Natychmiast po zapoznaniu się z treścią poniższego tekstu w linku musimy zacząć go naśladować link http://muzyka.wp.pl/gid,678084,opage,2,title,Mroczna-przeszlosc-Stanislawa-Sojki,galeria.html?ticaid=11676d Jak ja lubię jego wycie.
Czy ktoś każe Ci go naśladować, mnie osobiście nie interesuje co robił Soyka, tak jak nie interesuje mnie co Ty robisz, Soyka tego nie ukrywa, Każdemu można przypiąć jakąś łatkę, wiem , że w Janowie jest kilku świętych obywateli. Idąc Twoim tokiem rozumowania dochodzę do wniosku, że poza Tobą wszyscy są beeeee. Zacytuję więc ponownie tego artystę Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ... niech rzuci!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyluzuj chłopie, wyluzuj. Mamy wolną wolę, więc nie widzę problemu i nic nikomu nie narzucam!!!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stań kiedyś naprzeciw wkur...o tłumu i użyj względem nich swojego oklepanego hasełka . cyt Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ... niech rzuci!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chciałbym widzieć twoje zdziwienie i wyluzowanie pod stertą kamieni .Chłopie ty żyjesz w utopijnym dziecięcym świecie nagrody i kary.link dla ciebie .https://www.youtube.com/watch?v=m4oswNJE2YQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jak mam stawać naprzeciw  rozgoryczonego  tłumu. Nie piastuję ważnych stanowisk, więc nie mam takiej potrzeby. Niech staną  i  martwią  się ci którzy,  okłamują, obiecują idt. Tylko ci zazwyczaj mówią to, co chce usłyszeć tłum. To nie są moje hasełka.-może należę do ludzi wrażliwych, podobają mi się takie i inne utwory. Ty natomiast na siłę próbujesz w komponować mnie  w jakiś krajobraz. Każdy ma swoja przestrzeń i odnajduje się w niej lub nie. Może mój świat jest utopijny, wyimaginowany, jednak nie robi nikomu krzywdy,  A filmik  jest fajny, widziałem  go wcześniej, nadal śmieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jak mam stawać naprzeciw  rozgoryczonego  tłumu. Nie piastuję ważnych stanowisk, więc nie mam takiej potrzeby. Niech staną  i  martwią  się ci którzy,  okłamują, obiecują idt. Tylko ci zazwyczaj mówią to, co chce usłyszeć tłum. To nie są moje hasełka.-może należę do ludzi wrażliwych, podobają mi się takie i inne utwory. Ty natomiast na siłę próbujesz w komponować mnie  w jakiś krajobraz. Każdy ma swoja przestrzeń i odnajduje się w niej lub nie. Może mój świat jest utopijny, wyimaginowany, jednak nie robi nikomu krzywdy,  A filmik  jest fajny, widziałem  go wcześniej, nadal śmieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jak mam stawać naprzeciw  rozgoryczonego  tłumu. Nie piastuję ważnych stanowisk, więc nie mam takiej potrzeby. Niech staną  i  martwią  się ci którzy,  okłamują, obiecują idt. Tylko ci zazwyczaj mówią to, co chce usłyszeć tłum. To nie są moje hasełka.-może należę do ludzi wrażliwych, podobają mi się takie i inne utwory. Ty natomiast na siłę próbujesz w komponować mnie  w jakiś krajobraz. Każdy ma swoja przestrzeń i odnajduje się w niej lub nie. Może mój świat jest utopijny, wyimaginowany, jednak nie robi nikomu krzywdy,  A filmik  jest fajny, widziałem  go wcześniej, nadal śmieszy.
Tłum ledwie wiąże koniec z końcem, jest duże prawdopodobieństwo, że może zacząć rzucać kamieniami.  W Janowie władza jest zadowolona  sama z siebie, więc jest dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłum ledwie wiąże koniec z końcem, jest duże prawdopodobieństwo, że może zacząć rzucać kamieniami.  W Janowie władza jest zadowolona  sama z siebie, więc jest dobrze. 
Władza jest zadowolona sama z siebie, czy jest samozadowolenie,  więc  jest to samogwałt. Ostrzeżenie, nie róbcie  sami tego co można we dwoje. Patrząc na pewne środowisko, jest to zbiorowy samogwałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza jest zadowolona sama z siebie, czy jest samozadowolenie,  więc  jest to samogwałt. Ostrzeżenie, nie róbcie  sami tego co można we dwoje. Patrząc na pewne środowisko, jest to zbiorowy samogwałt.
Zamiast się bawić nieładnie, to powiedzcie  w końcu  na co znalazły się te pieniądze w budżecie a na co zabraknie pieniędzy w budżecie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast się bawić nieładnie, to powiedzcie  w końcu  na co znalazły się te pieniądze w budżecie a na co zabraknie pieniędzy w budżecie?.
Cały budżet jest na stronie , ale brak wzmianki o całkowitym zadłużeniu gminy ,ciekawe dlaczego jest to ukrywane przed mieszkańcami?A może ja nie potrafię tego znaleźć na gminnej stronie www.janowlubelski.pl .link http://www.forum.janowlubelski.net/showthread.php?tid=27
Ostatnio edytowany 15 lutego 2016 r. o 09:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały budżet jest na stronie , ale brak wzmianki o całkowitym zadłużeniu gminy ,ciekawe dlaczego jest to ukrywane przed mieszkańcami? A może ja nie potrafię tego znaleźć na gminnej stronie www.janowlubelski.pl . link http://www.forum.janowlubelski.net/showthread.php?tid=27
Po co pisać o rzeczach niewygodnych. W  Janowie  ciągnie się tylko pasmo sukcesów, porażek nie ma, będą dopiero później. I wówczas będą  porównania. Nie martw się w TVp  niebawem tez nie będzie kabaretów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pisać o rzeczach niewygodnych. W  Janowie  ciągnie się tylko pasmo sukcesów, porażek nie ma, będą dopiero później. I wówczas będą  porównania. Nie martw się w TVp  niebawem tez nie będzie kabaretów. 
Przeczytałem takie rzeczy w łonecie i nie wiem czy to prawda czy żart, to tak odnośnie tego kabaretu. ~awarek : Hahahahahahaha! Oglądalność "Wiadomości" w TVPIS spadła w ciągu 1,5 miesiąca (!) o 32%!!! "Panoramy" o 28%! To swoisty rekord świata :))) Takie już nie ostre zjazdy,  ale koszmarne upadki, zdarzają się tylko w przypadkach klęsk żywiołowych lub wojen... Gdy ludzie mają 100 x ważniejsze sprawy na głowie, niż oglądanie TV! W każdym normalnym, cywilizowanym kraju, z wolnymi mediami, cała wierchuszka TVPIS dostałaby już dawno kopa w d ... i jeszcze na odlew w pysk! W CNN lub BBC gdy program traci 15-20% zdejmują go z anteny. Reklamodawcy uciekają z tych PIS-owskich mediów gdzie pieprz rośnie i nic nie pomaga drastyczne obniżanie cen reklam w czasie najlepszej oglądalności. TVN i Polsat zacierają ręce.... :))) Bo za spadkiem oglądalności "lokomotyw" telewizyjnych czyli programów informacyjnych idzie spadek oglądalności pozostałych programów. A teraz jeszcze Kurski i ta PIS-owska k ... Paczuska ściągną do TVP programy ultrakatolików Terlikowskiego, Pospieszalskiego, Oko i rydzykowych nawiedzonych z TV Trwam :))) I oglądalność TVPIS spadnie do poziomu "Stopklatki" :)))) Ale PIS-owi i Kurskiemu to wisi... Media maja być ręcznie sterowalne i wierne, a nie obiektywne i dochodowe... :))) 32% !!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))) Pewnie nawet więcej, bo to sondaż robiony na zlecenie... TVPIS !!! :))) zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HumorPrzychodzi klient do sklepu z reklamacją na zakupiony telewizor.I oświadcza sprzedawcy że nie chce tego telewizora,na pytanie sprzedawcy dlaczego go nie chce ,-odpowiada stanowczo, bo stale piszczy,Na co sprzedawca - to niemożliwe ! Nowy telewizor i piszczy ?!?Tak tak ciągle piszczy ,a szczególnie podczas dzienników publicystyki i wiadomości,odpowiada klient ?Bo go podłączyłem bezpośrednio do wykrywacza kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem  dlaczego  szumi mi mi radio w komórce jak przechodzę obok pewnych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem  dlaczego  szumi mi mi radio w komórce jak przechodzę obok pewnych osób.
A ja słyszę jak trzeszczą niektórzy ludzie jak z nimi rozmawiam, a jak mówią , że nie kłamią, nie oszukują i nie knują przeciwko bliźniemu ponieważ  są katolikami toż aż trzęsie się w koło nich ziemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszę jak trzeszczą niektórzy ludzie jak z nimi rozmawiam, a jak mówią , że nie kłamią, nie oszukują i nie knują przeciwko bliźniemu ponieważ  są katolikami toż aż trzęsie się w koło nich ziemia.
A jak teraz musi trzeszczeć, piszczeć towarzysz Bolek, oliwa sprawiedliwa. Prawda zawsze wyjdzie, nawet po długich latach, warto czekać. Pewnie wiele autorytetów "Michników" i im podobnych trzeszczy ze strachu. Tak będzie z każdym kto perfidnie kłamie oszukuje aby kilka lat pożyć. Myślę i mam nadzieje, że to nie koniec w naszym mieście pewnie tez znajdzie sie kilku sprawiedliwych, trzeba być cierpliwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  WSPOMNIEŃ CZAR - KTO PAMIĘTA STARE CZASY ?   http://www.forum.janowlubelski.net/showthread.php?tid=49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miraże sukcesu   http://lja.janowlubelski.net/www.lja.pl/lja/topic4552.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miraże sukcesu   http://lja.janowlubelski.net/www.lja.pl/lja/topic4552.html    
Nie wszystko da sie ukryć, nie wszystkie kartki da sie spalić, zawsze cos zostanie. Widzę, że co niektórzy porobili archiwa i bardzo dobrze.  Spisane będą Wasze- nasze czyny i słowa. Nawet jak nic nie napisałeś Twoje myśli krążą w przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kto wie ale w internecie praktycznie każda strona może być na bieżąco kopiowana przez odpowiednie służby jak i osoby prywatne  w trybie tzw. lustra  z parametrem samego tylko zapisu i archiwizacji lub wraz z aktywnym trybem odczytu .Warunek jest tylko taki aby posiadać wystarczającą ilość miejsca na gromadzone dane,np odpowiednio skonfigurowany serwer ,oraz dostatecznie sprawne łącze Takim przykładem jaki tutaj zaprezentuję  jest gminna strona www.janowlubelski.pl oraz jedna z wielu jak mniemam kopii lustrzanych Janowskiej strony w subdomenie  http://janowlubelski.prv.pl Obie przykładowe strony najczęściej posiadają takie same dane  . Tak więc wniosek jest taki że internecie nic nie ginie ,może tylko pozornie wydawać się jako usunięte i zapomniane.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2016 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kto wie ale w internecie praktycznie każda strona może być na bieżąco kopiowana przez odpowiednie służby jak i osoby prywatne  w trybie tzw. lustra  z parametrem samego tylko zapisu i archiwizacji lub wraz z aktywnym trybem odczytu .Warunek jest tylko taki aby posiadać wystarczającą ilość miejsca na gromadzone dane,np odpowiednio skonfigurowany serwer ,oraz dostatecznie sprawne łącze Takim przykładem jaki tutaj zaprezentuję  jest gminna strona www.janowlubelski.pl oraz jedna z wielu jak mniemam kopii lustrzanych Janowskiej strony w subdomenie  http://janowlubelski.prv.pl Obie przykładowe strony najczęściej posiadają takie same dane  . Tak więc wniosek jest taki że internecie nic nie ginie ,może tylko pozornie wydawać się jako usunięte i zapomniane.
I bardzo dobrze zawsze można potem będzie zidentyfikować kto jakie miał poglądy itd. Jedno forum już nam ukradli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kto wie ale w internecie praktycznie każda strona może być na bieżąco kopiowana przez odpowiednie służby jak i osoby prywatne  w trybie tzw. lustra  z parametrem samego tylko zapisu i archiwizacji lub wraz z aktywnym trybem odczytu .Warunek jest tylko taki aby posiadać wystarczającą ilość miejsca na gromadzone dane,np odpowiednio skonfigurowany serwer ,oraz dostatecznie sprawne łącze Takim przykładem jaki tutaj zaprezentuję  jest gminna strona www.janowlubelski.pl oraz jedna z wielu jak mniemam kopii lustrzanych Janowskiej strony w subdomenie  http://janowlubelski.prv.pl Obie przykładowe strony najczęściej posiadają takie same dane  . Tak więc wniosek jest taki że internecie nic nie ginie ,może tylko pozornie wydawać się jako usunięte i zapomniane.
I bardzo dobrze zawsze można potem będzie zidentyfikować kto jakie miał poglądy itd. Jedno forum już nam ukradli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...